Apartmán Janáček   
2 dvojlůžkové pokoje - 4x samostatné lůžko + 1x možnost přistýlky, psací stůl, skříň na šaty, jídelní stůl, kuchyňský kout s kompletní výbavou (myčka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí), čaj a káva zdarma. Koupelna + WC (fén, ručníky, župany). 
Wi-Fi zdarma.
 

Apartment Janáček
An apartment consisting of two double rooms - 4x single bed + 1x possibility of an extra bed, a writing desk, a wardrobe, a dining table, a kitchenette (fully equipped - dishwasher, a fridge, a microwave oven, an electric kettle, plates and dishes, free coffee and tea. A bathroom + WC (hair dryer, towels, dressing gowns).
Free Wi-Fi. 


Uložný prostor pro jízdní kola. 
Storage place for bicycles.
Check out 11:00
Check in 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Pokoj Smetana 
2x samostatné lůžko, rozkládací dvojlůžkový gauč - přistýlka, skříň na šaty. Kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí, jídelní sezení), čaj a káva zdarma. Koupelna (ručníky, fén, župany) a WC na chodbě. 
Wi-Fi zdarma.

 

Room Smetana 
A room consisting of 2 single beds, a wardrobe. A kitchenette (a fridge, a microwave oven,  an electric can, basic dishes, a dinette), free coffee and tea. A bathroom (towels, hair dryer, dressing gown) and WC at the corridor. Free Wi-Fi.

Uložný prostor pro jízdní kola. 
Storage place for bicycles.
Check out 11:00
Check in 14:00

 
 
 
 
Pokoj Páleníček

1x manželská postel, skříň na šaty, psací stůl, knihovna, lednice. Kuchyňský kout na chodbě (mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí, jídelní sezení), čaj a káva zdarma. Koupelna (ručníky, fén, župany) a WC na chodbě. Wi-Fi zdarma.

Room Páleníček 
A room consisting of 1x double bed, a wardrobe, writing desk, book-case, a fridge. A kitchenette at the corridor (a microwave oven,  an electric can, basic dishes, a dinette), free coffee and tea. A bathroom (towels, hair dryer, dressing gown) and WC at the corridor. Free Wi-Fi.

Úložný prostor pro jízdní kola. 
Storage place for bicycles.
Check out 11:00
Check in 14:00

 

Pokoj Dvořák
manželská postel ( možnost rozdělení na 2x samostatné lůžko), rozkládací dvojlůžkový gauč - přistýlka, skříň na šaty, lednice. Kuchyňský kout na chodbě (mikrovlnná trouba, varná konvice, základní nádobí, jídelní sezení), čaj a káva zdarma. Koupelna (ručníky, fén, župany) a WC na chodbě. Wi-Fi zdarma.

Room  Dvořák
A room consisting of double bed (possible arranged as 2x single bed), sofa bed (for 2 persons - extra bed), a wardrobe, a fridge. A kitchenette (a microwave oven, an electric can, basic dishes, a dinette), free coffee and tea. A bathroom (towels, hair dryer, dressing gown) and WC at the corridor. Free Wi-Fi.
 
Úložný prostor pro jízdní kola. 
Storage place for bicycles.
Check out 11:00
Check in 14:00

 

Pokoj / Room - Janáček

Pokoj / Room - Smetana

Pokoj / Room Páleníček

Pokoj / Room Dvořák

Toaleta / Toilet